Menu

V košíku:
Cena:
0 s DPH
V počátcích 90 let, před založením s.r.o., byla firma KCK malým cyklistickým obchůdkem ve Zlíně na ulici Ladislava Váchy. Obchod mezi příznivci cyklistiky získal velikou oblibu, a tak byla v roce 1991 založena společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která se soustředila na maloobchodní, ale i velkoobchodní prodej. 
 
Projekt značky FORCE vzniknul už na samém počátku a můžete se podívat na první logo.
Maloobchodní prodejna a administrativní budova byly postaveny ve Zlíně-Prštném-na ulici Krátká. Velkoobchodní prostory společnosti byly lokalizovány v pronajatém skladě v Malenovicích.
Firma si od svého počátku budovala silnou pozici na trhu a mezi odběrateli získala dobré jméno.


 

V roce 1997 byla ke stávajícím prostorám společnosti ve Zlíně-Prštném přistavena druhá část, která nahradila sklad v Malenovicích. Od roku 1997 fungoval tedy maloobchod i velkoobchod na jednom místě.


KCK Cyklosport-Mode s.r.o. na ulici Krátká, ve zlíně-PrštnémSpolečnost KCK usiluje o plné uspokojení svých zákazníků a každý rok se jim snaží nabídnout lepší služby a více produktů. Mezi odběrateli a konkurenty firma získala významné jméno. V roce 2005 z kapacitních důvodů přesunula své sídlo do průmyslové zóny Zlín-Příluky, aby mohla plně vyhovět narůstajícím objednávkám od svých zákazníků. Společnost ukončila maloobchodní prodej a začala se specializovat pouze jako velkoobchod.

Sídlo a sklad společnosti v PZ  Zlín-Příluky (zima 2005)


 
V roce 2015 se společnost rozhodla vstoupit do nové etapy a z kapacitních důvodů se rozhodla přestěhovat sídlo do Otrokovic, kde začala nová výstavba.


 


 
Začátkem ledna 2016 se společnost přestěhovala z Příluku do Otrokovic a vstoupila do nové etapy.
 
Rok 2016 je přelomový pro naši společnost, jednak oslavujeme 25 let na trhu a spolu se stěhováním jsme vyměnili informační systém, najeli jsme na řízený sklad a spustili nové B2B.
 
Všem děkujeme za spolupráci a těšíme se na dalších společných 25 let!
 

 

KCK TeamCopyright 2021

KCK CYKLOSPORT-MODE s.r.o., Bartošova ulice 348, 765 02 Otrokovice

Tel.: 577 217 520, info@kckcyklosport.cz

IČ: 18559751, DIČ: CZ18559751

Kontakty

Bartošova 348

765 02 Otrokovice-Kvítkovice