O společnosti

SPECIALIZOVANÝ CYKLISTICKÝ ONLINE VELKOOBCHOD
  
Společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. byla založena v roce 1991 jako specializovaný velko i maloobchod. U vzniku společnosti stáli tři společníci, z jejichž jmen byl odvozen název KCK.

V současnosti má firma KCK pouze jediného majitele, kterým je pan Dalibor Kmenta,
který úspěšně stojí v čele společnosti již od roku 1995.

 

 

 

Firma se v současnosti věnuje velkoobchodnímu prodeji a skladem u nás najdete přes 6 tisíc položek zboží! Společnost KCK je výhradním dovozcem mnoha světově známých značek, jako jsou například: PROLOGO, WILIER, PERUZZO, FLLI MENABO, ITM, BELLELLI, UNIOR, HUTCHINSON, WELGO, X-PEDO, SIXTUS, a další.

 Základním prodejním sortimentem jsou produkty vlastní značky FORCE a značky SHIMANO. Od těchto značek nabízíme široký sortiment produktů, náhradních dílů a doplňků.

 


  

Produkty naší značky FORCE používají nejenom rekreační cyklisté a hobby jezdci, ale také profesionální závodníci. Za značku FORCE jezdí rodák z Krnova a cyklistický ultra maratonec Ondřej Fojtík. Historicky první český jezdec, který zvítězil na extrémních etapových závodech Crocodile Trophy v Austrálii, Iron bike v Itálii a v neposlední řadě Titan Desert Trophy v Maroku, kde obstál od úpatí pohoří Atlas až do alžírské části Sahary a písečných dun Erg Chebbi.

 

Na začátku roku 2016 bylo dokončeno nové sídlo ve Zlíně - Otrokovicích hned u sjezdu z dálnice z Brna, kde se nachází centrální sídlo i sklad společnosti.

 

Skladovací prostory jsou vybaveny moderní technikou a technologií. Přešli jsme na systém řízeného skladu WMS, který zrychluje a zkvalitňuje příjem a výdej zboží. 

 

 

 

 

 

Za dobu svého působení si společnost KCK vybudovala jméno jak v České republice, tak i v zahraničí. Jedná se zejména o Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Francii, Itálii, Irsko, Lotyšsko, Slovinsko, Bělorusko a Bosnu a Hercegovinu. Nově expedujeme zboží také do Japonska a Panamy.

 

Team KCK